Strona Główna · Artykuły · Forum · Linki · SzukajCzwartek, Luty 23, 2017
Nawigacja
Organizator Rozgrywek
Historia ŻALPN
Kontakt-Drużyny
ROZGRYWKI HALOWE
Składy Drużyn 2016/2017
Terminarz i Wyniki
Tabela
Statystyki Kartek
Najlepszy Strzelec Liga Halowa
Statystyka straconych bramek "Hala"
Regulamin ŻALPN Liga Halowa
Archiwum
ROZGRYWKI NA ORLIKU
Składy Drużyn 2016
Terminarz i Wyniki
Tabela
Statystyki Kartek
Najlepszy Strzelec Orlik
Statystyka straconych bramek "Orlik"
Regulamin ŻALPN Orlik
AMATORSKIE TURNIEJE ŻALPN
Archiwum
Galeria
Na Forum
Najnowsze Tematy
Informacja
Liga Halowa 2016/17
Orlik 2016
Najciekawsze Tematy
Orlik 2016 [6]
Informacja [0]
Liga Halowa 2016/17 [0]
Witamy
WITAMY
NA OFICJALNEJ STRONIE

ŻYWIECKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ

Szanowni Państwo kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na naszej stronie dozwolone tylko za zgod± administratora strony.

Moderator -
kzalpn@gmail.com 

Za komentarze dodane na stronie, Moderator nie ponosi odpowiedzialno¶ci !!!


Image and video hosting by TinyPic
11 Kolejka

 

NAJBLIŻSZE SPOTKANIA

11 KOLEJKA

Niedziela dn. 26.02.2017r.

Hala „Łękawica”

SEWS CABIND – DZIADKI

8:00

MSS LAS - IR-BUD

9:00

RAF-MAR – HUTCHINSON

10:00

OLD BOYS – WODPOL

11:00

TM COMPLEX - RZE¬NIK-KAMIEŃ

12:00

MIKRON - SPORTING UNITED

13:00

 

10 Kolejka

 

WYNIKI

10 KOLEJKA

Niedziela dn. 19.02.2017r.

SPORTING UNITED - TM COMPLEX

7-5

MIKRON - IR-BUD

3-11

RZE¬NIK-KAMIEŃ - OLD BOYS

2-13

WODPOL - RAF-MAR

10-2

DZIADKI - MSS LAS

3-12

HUTCHINSON - SEWS CABIND

10-7

 

9 Kolejka

 

WYNIKI

9 KOLEJKA

Niedziela dn. 12.02.2017r.

MSS LAS – HUTCHINSON

6-6

DZIADKI - IR-BUD

5-4

SEWS CABIND – WODPOL

2-11

RAF-MAR - RZE¬NIK-KAMIEŃ

5-4

OLD BOYS - SPORTING UNITED

6-9

TM COMPLEX – MIKRON

6-4

 





8 Kolejka

 

WYNIKI

8 KOLEJKA

Niedziela dn. 05.02.2017r.

WODPOL - MSS LAS

4-4

TM COMPLEX - IR-BUD

7-10

SPORTING UNITED - RAF-MAR

11-12

RZE¬NIK-KAMIEŃ - SEWS CABIND

4-3

MIKRON - OLD BOYS

1-4

HUTCHINSON – DZIADKI

1-26

 

7 Kolejka

 

WYNIKI

 7 KOLEJKA

Niedziela dn. 29.01.2017r.

DZIADKI – WODPOL

5-5

HUTCHINSON - IR-BUD

0-38

MSS LAS - RZE¬NIK-KAMIEŃ

4-1

SEWS CABIND - SPORTING UNITED

3-16

RAF-MAR – MIKRON

6-5

OLD BOYS - TM COMPLEX

4-0

  




6 Kolejka

 

WYNIKI

6 KOLEJKA

Niedziela dn. 22.01.2017r.

OLD BOYS - IR-BUD

4-6

MIKRON - SEWS CABIND

4-4

SPORTING UNITED - MSS LAS

1-3

RZE¬NIK-KAMIEŃ – DZIADKI

5-28

WODPOL – HUTCHINSON

11-3

TM COMPLEX - RAF-MAR

4-5

 






 

5 Kolejka

 

WYNIKI

5 KOLEJKA

Niedziela dn. 15.01.2017r.

HUTCHINSON - RZE¬NIK-KAMIEŃ

5-4

               WODPOL - IR-BUD                 

4-3

DZIADKI - SPORTING UNITED

5-5

MSS LAS – MIKRON

5-3

SEWS CABIND - TM COMPLEX

3-3

RAF-MAR - OLD BOYS

3-9

  




 

4 Kolejka

 

WYNIKI

4 KOLEJKA

Niedziela dn. 08.01.2017r.

Hala „Łękawica”

OLD BOYS - SEWS CABIND

20-1

RAF-MAR - IR-BUD

3-7

TM COMPLEX - MSS LAS

1-2

MIKRON – DZIADKI

1-19

SPORTING UNITED – HUTCHINSON

19-2

RZE¬NIK-KAMIEŃ – WODPOL

1-9

 




Prezentacja Drużyn "Liga Halowa 16/17"
 
ŻYWIECKA AMATORSKA LIGA PIŁKI NOŻNEJ
 
PREZENTUJE!
 
DRUŻYNY BIORˇCE UDZIAŁ W LIDZE HALOWEJ SEZON 2016/2017
 
3 Kolejka

 

WYNIKI

3 KOLEJKA

Niedziela dn. 18.12.2016r.

WODPOL - SPORTING UNITED

11-1

RZE¬NIK-KAMIEŃ - IR-BUD

6-15

HUTCHINSON – MIKRON

6-6

DZIADKI - TM COMPLEX

10-3

MSS LAS - OLD BOYS

3-3

SEWS CABIND - RAF-MAR

1-6

 











Podziękowanie

 

Strona 1 z 34 1 2 3 4 > >>
Partnerzy




Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własn± Stronę Internetow± | Zgło¶ nadużycie