Strona Główna ˇ Artykuły ˇ Forum ˇ Linki ˇ SzukajCzwartek, Lipiec 27, 2017
Nawigacja
Organizator Rozgrywek
Historia ŻALPN
Kontakt-Drużyny
ROZGRYWKI HALOWE
Składy Drużyn 2016/2017
Terminarz i Wyniki
Tabela
Statystyki Kartek
Najlepszy Strzelec
Statystyka straconych bramek
Regulamin ŻALPN Liga Halowa
Archiwum
ROZGRYWKI NA ORLIKU
Składy Drużyn 2017
Terminarz i Wyniki
Tabela
Statystyki Kartek
Najlepszy Strzelec
Statystyka straconych bramek
Regulamin ŻALPN Orlik
AMATORSKIE TURNIEJE ŻALPN
Archiwum
Galeria
Na Forum
Najnowsze Tematy
ŻALPN - Orlik 2017
Najciekawsze Tematy
ŻALPN - Orlik 2017 [0]
Witamy
WITAMY
NA OFICJALNEJ STRONIE

ŻYWIECKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ

Szanowni Państwo kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na naszej stronie dozwolone tylko za zgodą administratora strony.

Moderator -
kzalpn@gmail.com 

Za komentarze dodane na stronie, Moderator nie ponosi odpowiedzialności !!!


Image and video hosting by TinyPic
Komunikat

 

KOMUNIKAT

 

Informujemy, że po 12 kolejce ŻALPN następuje 3 tygodnie przerwy w rozgrywkach (24.07 - 11.08). Pragniemy również poinformować, że od 12 do 14 kolejki rozgrywek, łącznie z przerwą wakacyjną można dopisywać zawodników do swoich drużyn. Dla informacji transfery zawodników między zespołami biorącymi udział w tegorocznych rozgrywkach ŻALPN będą odbywać sie tylko i wyłącznie po zakończeniu I rundy do rozpoczęcia II rundy rozgrywek (nie ma przerwy).

 

ZARZĄD ŻALPN

 

Zarząd ŻALPN pragnie wszystkim zawodnikom i ich najbliższym życzyć przyjemnej, spokojnej oraz pogodnej przerwy wakacyjnej. Do zobaczenia!

 

ZARZĄD ŻALPN

 

Statystyka

 

ŻYWIECKA AMATORSKA LIGA PIŁKI NOŻNEJ

„ORLIK” SEZON 2017

 

„Najlepszy Strzelec po 12 Kolejce rozgrywek

 

DZIADKI:

Sebastian Marek – 45

Tomasz Midor – 6

Zbigniew Skórzak – 17

Roman Stokłosa – 41

Mateusz Wieczorek – 11

Paweł Barcik – 23

Andrzej Marek – 2

Tomasz Barcik – 2

Zbigniew Szumski – 5

Jarosław Białek – 6

Grzegorz Marek – 1

Tomasz Gawron – 6

 

IR-BUD:

Radosław Szafarz – 16

Mateusz Chowaniec – 10

Wojciech Wieczorek – 4

Ireneusz Wieczorek – 4

Janusz Gardas – 1

Marcin Gardas – 6

Marcin Piskozub – 6

Wojciech Zemczak -1

Dariusz Kozieł – 4

Wojciech Klimczak – 3

Jerzy Gabryel – 1

Kacper Wieczorek – 2

Mirosław Harężlak – 2

Szymon Cender – 1

 

MIKRON:

Adam Barcik – 7

Hubert Komarnicki – 3

Dominik Juraszek – 5

Tomasz Kłusak – 2

Paweł Klimczak – 2

Paweł Czubak – 3

Łukasz Kuźma – 4

Marcin Gach – 2

Grzegorz Widz – 1

Szymon Duc – 1

Łukasz Zarzecki – 2

Tomasz Danko – 1

Szymon Tomaszek – 1

Paweł Hankus – 1

Piotr Kostrzewa – 1

 

OLD BOYS:

Łukasz Raczek – 10

Witold  Charyasz – 6

Andrzej Kubica – 11

Tomasz Dybał – 8

Janusz Luber – 2

Tomasz Magiera – 2

Łukasz Barcik – 3

Tomasz Wieczorek – 4

Jarosław Jodłowiec – 1

Rafał Górny – 6

Aleksander Łoboda – 5

Henryk Walaszek – 1

Paweł Walaszek – 1

 

RZEŹNIK-KAMIEŃ:

Kamil Potasiak – 13

Dawid Rutkowski – 3

Krzysztof Płocica – 6

Marcin Mikuszek – 2

Marcin Krysicki – 3

Marcin Chowaniec – 2

Jakub Grzesiuk – 2

 

SEWS CABIND:

Wojciech Midor – 5

Damian Winiarski – 9

Krystian Gibas – 11

Krzysztof Barcik – 14

Lavrynenko Ivnhyń – 5

Kamil Hankus – 3

Adrian Wojtusiak – 5

Wiktor Tlałka – 4

Grzegorz Kocoń – 1

 

TM COMPLEX:

Łukasz Marcak – 3

Oskar Rybarski – 4

Bartłomiej Błasiak – 21

Łukasz Stwora – 6

Patryk Waligóra – 3

Piotr Zoń – 2

Dawid Chronowski – 5

Krystian Ferster – 6

Bartłomiej Gałuszka – 1

Maciej Janitek – 2

Piotr Motyka – 1

 

WODPOL:

Rafał Witkowski – 8

Marcin Serek – 11

Daniel Klimek – 18

Robert Pawełek – 1

Roman Bajor – 11

Tomasz Kupczak – 15

Grzegorz Rybarski – 3

Łukasz Filipski – 4

Łukasz Pawlus – 4

Mariusz Dunat – 3

Paweł Kłusak – 1

 

PIEKARNIA „ŁUKASZEK”:

Sylwester Krutak – 4

Łukasz Pietrzak – 5

Radosław Sowa – 2

Filip Mordarski – 3

Paweł Orłowski – 7

Łukasz Chałupnik – 1

Krystian Barcik – 7

Sławomir Kliś – 1

Przemysław Haczek – 1

 

ANT ŻYWIEC:

Mirek Gazurek – 6

Mariusz Marek – 1

Krzysztof Wolny – 5

Mykola Sviatoha  – 3

Kamil Bysko – 2

Jakub Moskwa – 3

Mariusz Juraszek – 2

Andrzej Bogdał – 3

Wojciech Wolny – 4

Michał Krysta – 1

Rafał Staszkiewicz – 1

Wojciech Kotomski – 1

 

KSG LEGION:

Maksymilian Pyrek – 7

Łukasz Dybcio – 4

Piotr Górny – 25

Sławomir Pochopień – 2

Paweł Oślak – 5

Wojciech Kobza – 1

Mateusz Lociński – 2

Tomasz Ponikiewski – 5

Waldemar Pal – 1  

Witold Kłapyta – 1

 

SOLARMARK:

Zdzisław Zyzak – 6

Damian Kolanko – 8

Przemysław Drepszok – 7

Damian Echolc – 35

Sebastian Podgórski – 21

Marek Mydlarz – 16

Andrzej Śmiarowski – 3

Krystian Stasica – 4

Mateusz Kolonko – 2

Joachim Pyclik – 4

Przemysław Pyclik – 1

 

WTM HUSSARS:

Tomasz Tomiczek – 36

Marcin Polak – 8

Bogdan Szczotka – 1

Andrzej Szłapa – 3

Bartosz Ramlow – 3

Marcin Waligóra – 7

Mirosław Kliś – 15

Robert Krawiec – 2

Adam Janosz – 8

Przemysław Widzyk – 2

Wojciech Habdas – 5

Sławomir Wójcik – 2

Adrian Szczygieł – 3

Michał Sarlej – 1

Adrian Wnętrzak – 2

 

THE REDS:

Marcin Fijak – 3

Michał Graca – 1

Andrzej Koch – 18

Andrzej Mędrala – 6

Krzysztof Janik – 19

Paweł Hulbój – 6

Jakub Dudys – 2

Bartek Kubica – 1

Damian Graca – 2

Jakub Kwaśny – 1

Andrzej Słowik – 1

 

BIANCONERI:

Paweł Sarlej – 11

Michał Świda – 3

Ireneusz Iwanow – 8

Mariusz Węglewski – 19

Arkadiusz Szymik – 7

Krzysztof Stasica – 5

Zdzisław Urbaniec – 18

Dawid Jurasz – 2

Paweł Pieterwas – 4

Paweł Midor – 2

Mirosław Marszałek – 3

Mateusz Skupień – 8

 

12 kolejka

 

WYNIKI

12 KOLEJKA:

Sobota 22.07.2017r.

MIKRON – DZIADKI

0-21

WODPOL - ANT ŻYWIEC

3-0

OLD BOYS - SEWS CABIND

5-1

Niedziela 23.07.2017r.

SOLARMARK - TM COMPLEX

8-6

RZEŹNIK-KAMIEŃ - IR-BUD

4-10

WTM HUSSARS - KSG LEGION

8-2

PIEKARNIA ŁUKASZEK - THE REDS

5-6

BIANCONERI – PAUZA

 

11 Kolejka

 

WYNIKI

11 KOLEJKA:

Sobota 15.07.2017r.

TM COMPLEX – DZIADKI

2-12

SOLARMARK – WODPOL

0-12

MIKRON - PIEKARNIA ŁUKASZEK

2-5

Niedziela 16.07.2017r.

OLD BOYS - ANT ŻYWIEC

8-3

WTM HUSSARS - RZEŹNIK-KAMIEŃ

17-2

BIANCONERI - IR-BUD

3-2

SEWS CABIND - THE REDS

3-9

KSG LEGION – PAUZA

 






10 Kolejka

 

WYNIKI

10 KOLEJKA:

Sobota 08.07.2017r.

THE REDS – DZIADKI

1-5

WODPOL - SEWS CABIND

12-3

RZEŹNIK-KAMIEŃ – BIANCONERI

1-23

Niedziela 09.07.2017r.

PIEKARNIA ŁUKASZEK - OLD BOYS

1-11

IR-BUD - KSG LEGION

2-4

ANT ŻYWIEC - TM COMPLEX

2-4

MIKRON – SOLARMARK

3-11

WTM HUSSARS - PAUZA

 








9 Kolejka

 

WYNIKI

9 KOLEJKA:

Sobota 01.07.2017r.

ANT ŻYWIEC - DZIADKI

3:15

WODPOL - KSG LEGION

3:6

WTM HUSSARS - OLD BOYS

16:1

Niedziela 02.07.2017r.

MIKRON – BIANCONERI

4:5

IR-BUD - THE REDS

3:4

RZEŹNIK-KAMIEŃ - TM COMPLEX

3:18

PIEKARNIA ŁUKASZEK - SEWS CABIND

4:7

SOLARMARK - PAUZA

 

8 Kolejka

 

WYNIKI

8 KOLEJKA:

Sobota 24.06.2017r.

PIEKARNIA ŁUKASZEK - WTM HUSSARS

3-6

ANT ŻYWIEC - BIANCONERI

1-14

THE REDS - TM COMPLEX

3-5

Niedziela 25.06.2017r.

RZEŹNIK-KAMIEŃ – SOLARMARK

0-27

DZIADKI - KSG LEGION

6-2

IR-BUD - SEWS CABIND

15-5

WODPOL - OLD BOYS

12-3

MIKRON – PAUZA

 

7 Kolejka

 

WYNIKI

7 KOLEJKA:

Sobota 16.06.2017r.

BIANCONERI – WODPOL

1-1

SOLARMARK - PIEKARNIA ŁUKASZEK

18-1

OLD BOYS - RZEŹNIK-KAMIEŃ

11-6

DZIADKI - SEWS CABIND

23-3

Niedziela 17.06.2017r.

KSG LEGION - THE REDS

5-4

TM COMPLEX - IR-BUD

2-2

WTM HUSSARS – MIKRON

12-2

SEWS CABIND - ANT ŻYWIEC

4-4

 







6 Kolejka

 

WYNIKI

6 KOLEJKA:

Sobota 10.06.2017r.

DZIADKI - OLD BOYS

14-5

WODPOL - PIEKARNIA ŁUKASZEK

6-0

IR-BUD - WTM HUSSARS

3-8

ANT ŻYWIEC - MIKRON

0-4

Niedziela 11.06.2017r.

KSG LEGION – BIANCONERI

4-8

THE REDS – SOLARMARK

4-5

TM COMPLEX - SEWS CABIND

8-5

RZEŹNIK-KAMIEŃ – PAUZA

 





5 Kolejka

 

WYNIKI

5 KOLEJKA:

Sobota 03.06.2017r.

RZEŹNIK-KAMIEŃ – DZIADKI

4-32

WODPOL - THE REDS

7-2

WTM HUSSARS - SEWS CABIND

9-1

Niedziela 04.06.2017r.

SOLARMARK – BIANCONERI

2-5

MIKRON - TM COMPLEX

3-0

ANT ŻYWIEC - IR-BUD

3-7

PIEKARNIA ŁUKASZEK - KSG LEGION

2-10

OLD BOYS - PAUZA

 







4 Kolejka

 

WYNIKI

4 KOLEJKA:

Sobota 27.05.2017r.

DZIADKI - PIEKARNIA ŁUKASZEK

16-1

KSG LEGION – MIKRON

7-2

TM COMPLEX - WTM HUSSARS

0-7

Niedziela 28.05.2017r.

BIANCONERI - OLD BOYS

6-1

IR-BUD – WODPOL

2-6

THE REDS - RZEŹNIK-KAMIEŃ

22-0

SEWS CABIND – SOLARMARK

5-18

ANT ŻYWIEC - PAUZA

 





Strona 1 z 2 1 2 >
Partnerzy






Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Znajdź nas na Facebooku !

Image and video hosting by TinyPic

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie