Strona Główna · Artykuły · Forum · Linki · Szukaj¶roda, Marzec 29, 2017
Nawigacja
Organizator Rozgrywek
Historia ŻALPN
Kontakt-Drużyny
ROZGRYWKI HALOWE
Składy Drużyn 2016/2017
Terminarz i Wyniki
Tabela
Statystyki Kartek
Najlepszy Strzelec Liga Halowa
Statystyka straconych bramek "Hala"
Regulamin ŻALPN Liga Halowa
Archiwum
ROZGRYWKI NA ORLIKU
Składy Drużyn 2016
Terminarz i Wyniki
Tabela
Statystyki Kartek
Najlepszy Strzelec Orlik
Statystyka straconych bramek "Orlik"
Regulamin ŻALPN Orlik
AMATORSKIE TURNIEJE ŻALPN
Archiwum
Galeria
Na Forum
Najnowsze Tematy
Informacja
Liga Halowa 2016/17
Orlik 2016
Najciekawsze Tematy
Orlik 2016 [6]
Informacja [0]
Liga Halowa 2016/17 [0]
Witamy
WITAMY
NA OFICJALNEJ STRONIE

ŻYWIECKIEJ AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ

Szanowni Państwo kopiowanie i wykorzystywanie materiałów zamieszczonych na naszej stronie dozwolone tylko za zgod± administratora strony.

Moderator -
kzalpn@gmail.com 

Za komentarze dodane na stronie, Moderator nie ponosi odpowiedzialno¶ci !!!


Image and video hosting by TinyPic
Plakat Orlik 2017

Zdjęcie użytkownika Żywiecka Amatorska Liga Piłki Nożnej.

15 Kolejka

 

WYNIKI

15 KOLEJKA

Niedziela dn. 26.03.2017r.

DZIADKI - TM COMPLEX

18-4

IR-BUD - RAF-MAR

12-4

SPORTING UNITED - OLD BOYS

2-12

MIKRON - SEWS CABIND

6-2

WODPOL – HUTCHINSON

8-2

RZE¬NIK-KAMIEŃ - PAUZA

 

14 Kolejka

 

WYNIKI

14 KOLEJKA

Niedziela dn. 19.03.2017r.

OLD BOYS – WODPOL

5-5

IR-BUD - SEWS CABIND

12-4

HUTCHINSON - RZE¬NIK-KAMIEŃ

8-6

TM COMPLEX – MIKRON

8-5

RAF-MAR – DZIADKI

2-20

SPORTING UNITED - PAUZA

 




13 Kolejka

 

WYNIKI

13 KOLEJKA

Niedziela dn. 12.03.2017r.

RAF-MAR - SEWS CABIND

3-7

TM COMPLEX - IR-BUD

7-9

RZE¬NIK-KAMIEŃ - WODPOL

2-16

HUTCHINSON - SPORTING UNITED

4-9

MIKRON – DZIADKI

3-8

OLD BOYS - PAUZA

 

12 Kolejka

 

WYNIKI

12 KOLEJKA

Niedziela dn. 05.03.2017r.

SPORTING UNITED - RZE¬NIK-KAMIEŃ

12-4

IR-BUD – MIKRON

10-2

DZIADKI - SEWS CABIND

12-1

OLD BOYS – HUTCHINSON

6-3

RAF-MAR - TM COMPLEX

1-8

WODPOL - PAUZA

 

Informacje po I Rundzie

 

TABELA ŻYWIECKIEJ AMATORSKIEJ 

LIGI PIŁKI NOŻNEJ "LIGA HALOWA" SEZON 2016/2017

„POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA ŻYWCA

PANA ANTONIEGO SZLAGORA”

 

I RUNDA

 

Lp.

Drużyny

Mecze

Bramki

Punkty

1.

WODPOL

11

79-28

29

2.

DZIADKI

11

136-44

26

3.

IR-BUD

11

130-50

24

4.

SPORTING UNITED

11

98-66

22

5.

RAF-MAR

11

60-73

21

6.

MSS LAS*

11

56-39

21

7.

OLD BOYS

11

79-39

19

8.

TM COMPLEX

11

45-50

10

9.

HUTCHINSON

11

41-144

8

10.

MIKRON

11

44-79

5

11.

RZE¬NIK-KAMIEŃ

11

43-110

3

12.

SEWS CABIND

11

29-118

2

*Drużyna nie przystępuje do udziału w  II rundzie rozgrywek ŻALPN z przyczyn niezależnych od Organizatora.

 

 

„STATYSTYKA STRZELCÓW” po 11 Kolejce rozgrywek

 

DZIADKI:

Paweł Barcik – 36

Tomasz Barcik – 16

Sebastian Marek – 26

Jarosław Białek – 7

Tomasz Midor – 7

Tomasz Gawron – 7

Grzegorz Marek – 3

Andrzej Marek – 4

Zbigniew Szumski – 5

Roman Stokłosa – 21

Marcin Tomaszek – 1

 

HUTCHINSON:

Grzegorz Grot – 3  

Wojciech Kotomski – 4

Artur Puda – 5

Kamil Bysko – 17

Ramzi Khemiri – 2

Wojciech ¦cieżka – 4

Marcin Kantyka – 2

Mirosław Rybarski – 3

Jarosław Wolski – 1

 

IR-BUD:

Radosław Szafarz – 54

Janusz Gardas – 22

Marcin Gardas – 8

Mateusz Chowaniec – 24

Dawid Wieczorek – 1

Ireneusz Wieczorek – 3

Wojciech Zemczak – 4

Sławomir Ciućka – 1

Wojciech Wieczorek – 8

Dariusz Kozieł – 4

 

MIKRON:

Marcin Gach – 3

Adam Barcik – 7

Dominik Dudka – 3

Tomasz Kłusak – 14

Tomasz Danko – 1

Tomasz Cender – 1

Paweł Czubak – 3

Paweł Klimczak – 7

Szymon Duc – 2

Hubert Komarnicki – 3

 

MSS LAS:

Tomasz Ponikiewski – 16

Michał Ponikiewski – 2

Piotr Żurek – 8

Daniel Żurek – 11

Dominik Górny – 6

Mateusz Łysoń – 3

Piotr KuĽlik – 8

Marcin Łopatka – 2

 

OLD BOYS:

Łukasz Tomaszek – 16

Łukasz Raczek – 16

Aleksander Łoboda – 4

Tomasz Dybał – 17

Tomasz Wieczorek – 11

Heniek Walaszek – 3

Dariusz DroĽdzik – 1

Tomasz Magiera – 3

Łukasz Barcik – 2

Paweł Walaszek – 4

Bogusław Przeworczyk – 2

 

RAF-MAR:

Dariusz Urbaniec – 10

Paweł Sarlej – 9

Michał Sarlej – 7

Dawid Marek – 2

Andrzej Kubica – 20

Jakub Jura – 2

Alexander Barbinor – 1

Krzysztof Stasica – 3

Ireneusz Iwanow – 6

 

RZE¬NIK-KAMIEŃ:

Kamil Potasiak – 12

Marcin Stankiewicz – 1

Marek Mydlarz – 3

Paweł Orłowski – 6

Damian Echolc – 6

Marcin Krysicki – 3

Zdzisław Zyzak – 9

Wojciech Dobosz – 2

Dawid Rutkowski – 1  

 

SEWS CABIND:

Wojciech Midor – 10

Adrian Wojtusiak – 2

Krzysztof Barcik – 9

Krystian Gibas – 7

Bogdan Talik – 1

 

SPORTING UNITED:

Łukasz Filipski – 21

Kacper Biernat – 10

Dariusz Bajor – 12

Karol Błasiak – 3

Grzegorz Rybarski – 13

Roman Bajor – 29

Tomasz Lach – 1

Damian Rybarski – 7

Mateusz Sporek – 2

 

TM COMPLEX:

Łukasz Stwora – 9

Bartosz Błasiak – 2

Patryk Waligóra – 2

Sławek Ożga – 2

Łukasz Marcak – 6

Mariusz Sułkowski – 1

Krystian Ferster – 8

Dawid Chronowski – 10

Maciej Janitek – 2

Krzysztof Nowak – 1

Bartosz Łoboz – 2

 

WODPOL:

Rafał Witkowski – 14

Tomasz Kupczak – 18

Marcin Serek – 16

Daniel Klimek – 11

Marcin Dunat – 7

Łukasz Pawlus – 5

Michał ¦wida – 4

Robert Pawełek – 2

Paweł Kłusak – 2

 

11 Kolejka

 

WYNIKI

11 KOLEJKA

Niedziela dn. 26.02.2017r.

SEWS CABIND – DZIADKI

1-16

MSS LAS - IR-BUD

2-10

RAF-MAR – HUTCHINSON

10-6

OLD BOYS – WODPOL

3-6

TM COMPLEX - RZE¬NIK-KAMIEŃ

7-3

MIKRON - SPORTING UNITED

1-7

 

10 Kolejka

 

WYNIKI

10 KOLEJKA

Niedziela dn. 19.02.2017r.

SPORTING UNITED - TM COMPLEX

7-5

MIKRON - IR-BUD

3-11

RZE¬NIK-KAMIEŃ - OLD BOYS

2-13

WODPOL - RAF-MAR

10-2

DZIADKI - MSS LAS

3-12

HUTCHINSON - SEWS CABIND

10-7

 




9 Kolejka

 

WYNIKI

9 KOLEJKA

Niedziela dn. 12.02.2017r.

MSS LAS – HUTCHINSON

6-6

DZIADKI - IR-BUD

5-4

SEWS CABIND – WODPOL

2-11

RAF-MAR - RZE¬NIK-KAMIEŃ

5-4

OLD BOYS - SPORTING UNITED

6-9

TM COMPLEX – MIKRON

6-4

 





8 Kolejka

 

WYNIKI

8 KOLEJKA

Niedziela dn. 05.02.2017r.

WODPOL - MSS LAS

4-4

TM COMPLEX - IR-BUD

7-10

SPORTING UNITED - RAF-MAR

11-12

RZE¬NIK-KAMIEŃ - SEWS CABIND

4-3

MIKRON - OLD BOYS

1-4

HUTCHINSON – DZIADKI

1-26

 

7 Kolejka

 

WYNIKI

 7 KOLEJKA

Niedziela dn. 29.01.2017r.

DZIADKI – WODPOL

5-5

HUTCHINSON - IR-BUD

0-38

MSS LAS - RZE¬NIK-KAMIEŃ

4-1

SEWS CABIND - SPORTING UNITED

3-16

RAF-MAR – MIKRON

6-5

OLD BOYS - TM COMPLEX

4-0

  




Strona 1 z 35 1 2 3 4 > >>
Partnerzy




Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jeste¶ jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wy¶lemy nowe, kliknij TUTAJ.

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własn± Stronę Internetow± | Zgło¶ nadużycie